Inzerujte v Ohlasech!

Ohlasy přináší obsah, který čtenáři nikde jinde v regionu nenajdou. Na rozdíl od jiných médií vás nebudeme omračovat vysokým nákladem, ale zato vám můžeme zaručit, že náš obsah čtenáři skutečně hledají, čtou a sdílí, takže vaše reklama neskončí v koši, aniž by kdy spatřila světlo světa.

Nabízíme inzerci na webu a v tištěném měsíčníku. Ve spolupráci s grafickým studiem Optimystic vám můžeme reklamu vyrobit z vámi dodaných podkladů. Vy pošlete podklady, my zařídíme zbytek. Ohledně dostupných ploch a cen nás prosím kontaktujte.

Technické požadavky, web

Nezapomínejte na to, že banner není plakát. Nesnažte se do něj dostat všechno, měl by návštěvníka jen upoutat a odvést na váš web, kde už mu všechno vysvětlíte.

  • Velikost 720✕720 pixelů
  • Formát nejlépe PNG, banner si optimalizujeme sami
  • Nezapomeňte nám napsat, na jakou adresu má banner odkazovat.

Technické požadavky, tisk

U tiskových reklam je technickým požadavkům potřeba věnovat větší péči. Pokud je nedodržíte, nemůžeme garantovat kvalitní výsledky. Nechte si podklady zpracovat u profesionálů, ať nevyhodíte peníze zbytečně.

  • Tiskové PDF, barvy CMYK, černobílá
  • Rozlišení bitmap 300 DPI
  • Pokud chcete celou A4 až do krajů, přidejte po všech stranách 3 mm na ořez, takže 216✕303 milimetrů. Nevkládejte do reklamy ořezové značky.

Děkujeme všem, kteří nás tímto způsobem podporují! Bez vás by to nešlo.

Kontakt

Martina Vašková
inzerce@ohlasy.info

Platební údaje

670100-2212735614/6210
Tomáš Trumpeš – Ohlasy
Legionářská 25
680 01 Boskovice
IČ 04047770